Як правильно вести бізнес

У світі бізнесу сьогодні дуже важко знайти і показати себе. Натомість існують складові, враховуючи які можна досягти успіху та не бути такими, як усі. Що для цього треба?

правильний бізнес

1. Зробіть свій продукт унікальним.
Рідкісний або унікальний продукт може стати важливим фактором залучення клієнтів, але тільки в рамках більш ширшої стратегії.

Надання нішевого продукту може зробити вас дуже привабливим для клієнтів, якщо, звичайно, ви виявили справжній попит. Це також може поліпшити імідж вашого бренду, позиціонуючи вас як експерта або спеціаліста з бізнесу.

Можливо, найкращий приклад бізнесу, процвітаючого в диференціації — Apple. Маючи крихітну частку ринку домашніх комп’ютерів в порівнянні зі своїм великим конкурентом, Microsoft, Apple використовувала блискучі інновації в продуктах, строгі принципи дизайну і продуманий маркетинг, щоб зробити себе відмінним і захоплюючим брендом.

Apple позиціонував себе як законодавця моди на тому, що для багатьох було нудним ринком. З нічними чергами навколо їх магазинів і шаленим гудінням ЗМІ щоразу, коли вони запускають новий продукт, немає ніяких сумнівів в тому, що вони успішно дистанціювалися від великої конкуренції.

Однак чим привабливішим продукт, тим менше ймовірність того, що він залишиться унікальним. Конкуренти побачать, що ви робите, і захочуть відповісти. Ось чому так само важливо замислитися над якістю і ціною ваших продуктів, а також про загальний досвід роботи з клієнтами, який ви надаєте, щоб дати клієнтам привід залишитися.

2. Звернення до нішевого ринку.
Виявлення і використання ніші на ринку — один з найпотужніших способів створення основи для вашого бізнесу.

Спроби звернутися до кожного потенційного клієнта виснажливі і недоцільні. Замість цього, виявляючи сегмент ринку, що недостатньо обслуговуэться і надаючи нішевий продукт або послугу, ви можете зарекомендувати себе в якості експерта. Звичайно, при виборі ніші вам потрібно переконатися, що на ринку є реальний розрив і справжній незадоволений попит серед споживачів.

3. Не будьте занадто різними.
Диференціація є ключем до залучення клієнтів, але потрібно розумний підхід.

Пропозиція тих же продуктів за тією ж ціною, що у ваших конкурентыв, ніколи не буде гарною ідеєю. Ви будете конкурувати за той же обмежений сегмент ринку, і у клієнтів немає достатньої причини переключитися на ваш бренд.

Бути відмінним є надзвичайно важливим, і унікальність допоможе вам виділитися серед ваших конкурентів. Однак, якщо довести це до крайності, ви можете опинитися на периферії ринку, втрачаючи клієнтів.

Найкращим підходом є підтримка основного бізнесу і асортименту продукції, одночасно відокремлюючи себе від конкурентів по якості, асортименту та обслуговуванню клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *