Oтримали доброго прочухана

Oтримали доброго прочуханаOтримали доброго прочухана.

У прочуханівському пологовому будинку акушери отримали доброго прочухана.

У селі Прочуханівка Куркульського району, що на Гейгейщині, у пологовому будинку беруть хабарі з батьків та з самих немовлят.

Одне з таких красивезних вкраїнських немовлят-індиго, що вже навчилось говорити за кілька днів, свідчило учора в прочуханівському суді проти акушерки пологового будинку. Остання вимагала в його батьків коштовності, а з нього, з немовляти, 30 кг памперсів. Немовля не розгубилось і записало все на диктофон, відеокамеру та на «жучок», який маленький Петрусик встиг встановити у палаті. Там ще багато всього цікавого можна почути. Наприклад, як прибиральниця відмовляється підмітати, поки не «підмажеш», або як лаборанткам треба давати «на лапу», щоб вони робили нормальний аналіз, а не писали його «зі стелі». Збентежені батьки йдуть на все, аби народилась здорова дитинка — та продають отсаннє і навіть влазять в кредити. Звідси, такі нові імена: Кредитик, Автівка та інші. Усі записи, що зробив Петрусик, було продемонстровано прямо на засіданні у Верховній Раді. Після цього усі прочуханівські акушери отримали доброго прочухана.
Теперка, коли у нас народжуються такі супердітки, ніякої корупції в Україні не буде. Новостворена партія «Діти-індиго» з Петрусьом на чолі йде на вибори з лозунгом : «Скажи «так» партії «Діти-індиго — скажи «ні» корупції!».
Голосуєм за наших діток — за наше майбутнє!