Криптовалюта IFF та MVNO платформа

Презентуємо Вашій увазі новітню GSM криптоплатформу IFF . Будучи невід’ємною частиною повсякденності, що полегшує спілкування між користувачами стільникового зв’язку, за допомогою гібрида криптовалюти IFF і мобільної платформи MVNO SIM, Ви зможете підтримувати зв’язок незалежно від того, де ви перебуваєете в даний момент.

З розвитком новітніх нанотехнологій, що стосуються мобільності і спілкування, технології GSM також не стоять на місці і постійно удосконалюються. Створюючи свої суборендні мережі і комерційні тарифи, можете бути впевнені, що комунікація з родичами і близькими буде на новому рівні.

Конструктивний принцип проекту IFF SIM

Поєднавши криптовалюту IFF і віртуальний мобільний оператор, платформу INEFFECT вперше булу впроваджено і розроблено британською компанією INEFFECT TELECOMMUNICATION LIMITED. Зараз вона успішно працює в багатьох країнах світу.

Створюючи мобільну віртуальну мережу за допомогою платформи MVNO, Ви можете використовувати і застосувати інфраструктуру іншого оператора, що існувала до цього. Переробляючи і представляючи її як свою, Ви використовуєте власну марку і користуєтеся даною послугою.

Творячи свої власні тарифи і організовуючи власну мережу GSM, для вас, як оператора, це, безсумнівно, вигідно, як і для Ваших клієнтів. Як правило, оренда стільникового вузла стільникового зв’язку, включаючи всі її можливості, в тому числі підключення і обслуговування вимагають чималих фінансових вкладень. З платформою MVNO SIM заробити на власних абонентах, використовуючи мережу GSM, простіше простого.

На сьогоднішній день платформа MVNO SIM, будучи широко відомою і популярною в європейських країнах, Північній Америці та на ринку Росії тільки починає набирати обертів, і впроваджуватися в масове користування. Набираючи все більшої популярності, технології в цій сфері мають величезну подальшу перспективу.

Криптовалюта IFF

Відмінною рисою проекту криптовалюта IFF , яка завжди залишається стабільною унаслідок створеної технології на основі X11. Маючи власний блокчейн і Майнінг-пул, криптовалюта тим самим відрізняється від широко відомих біткойн-кодів. Крім того, маючи надійну екосистему, а також використовуючи 11 різних циклів хешів, криптовалюта IFF SIM більш стійка до різного роду хакерських атак і зломів.

Основним напрямом компанії є не тільки просування зручної і прибуткової технології GSM кріптоплатформи IFF, а й розвиток віртуальної мобільної мережі за допомогою GSM.

Коли Ви отримаєете міжнародну кредитну карту IFF SIM, Ви зможете автоматизувати різні функції, створюючи і обслуговуючи власну мережу GSM. Актуальною проблемою сучасних телекомунікацій на сьогодні залишається вартість зв’язку в роумінгу. Ставши незалежним оператором платформи MVNO SIM, створюючи і обслуговуючи власний вузол, Ви зможете не тільки знизити вартість цих послуг, а й реалізувати інші важливі проекти технології GSM.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *