Котокафе аля «котячі царства»

Останнім часом в містах нашої рідної неньки почали відкривати незвичайні Котокафе. Відвідувачі закладів громадського харчування потрапляють у «котяче царство». Їх оточують фотографії котів, вусаті м’які іграшки та «котячі меблі».

Основною родзинкою котокафе є живі кішки. Більшість тварин потрапляє в заклад громадського харчування з міських вулиць і з притулків. Після відповідної санобробки та лікування кішки стають постійними «експонатами» кафе. Їх можна фотографувати та гладити. Кішки сплять 17-18 годин на добу. «Сонне царство» спостерігається в котокафе постійно. Атмосфера надихає на мир, спокій та навіть сон. І кому кортить відпочити, сам Бог велів зайти до «котячого царства» і добряче виспатись, якщо душа того жадає.

Перед входом в котокафе відвідувач повинен одягнути бахіли та побризкати руки антисептиком. Заборонено грубе поводження з тваринами. Про це відвідувачів попереджають заздалегідь. За здоров’ям кішок постійно стежить ветеринарний лікар. Санітарний стан приміщення відповідає найжорсткішим стандартам. Специфічний «котячий запах» в кафе відсутній.

У котокафе відвідувачі платять за час, який вони проводять в стінах закладу. Їх чекає безкоштовний чай і обмежений набір десертів. За окрему плату гості кафе можуть почастувати котів кормом. Основними відвідувачами котокафе є дівчата і молоді жінки з дітьми. Малеча не завжди правильно поводиться з кішками, тому їх присутність в кафе оплачується за подвійним тарифом. У кожному котокафе є аптечка. Якщо кіт когось подряпає, то черговий лікар закладу негайно обробить рану.

Багато власників незвичайних котокафе співпрацюють з різними благодійними організаціями. Ці структури безкоштовно надають власникам «котячого бізнесу» корми, ліки, іграшки та лотки. Деякі категорії відвідувачів можуть відвідати котокафе безкоштовно. Ветерани війн, інваліди та пенсіонери можуть спілкуватися з котами безкоштовно. Багато з них стають волонтерами та допомагають персоналу кафе доглядати за кішками.

Власники деяких закладів дають можливість відвідувачам забрати кішку до себе додому. Таким чином «мявкучі господарі» кафе знаходять постійних господарів. У світі налічується кілька сотень «котячих кафе». Велика частина з них знаходиться в Тайвані, США, Росії, Бельгії, Франції і Англії.

Тепер і в Україні, зокрема, у Києві, Львові, Харкові та Черкасах можна потрапити у справжнє «котяче царство»: попоїсти самим і погодувати кошенят, попити чи навіть випити, сфотографуватись з братами нашими меншими та погладивши кицю, відчути мир і спокій, якого нам так часто бракує на душі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *