Демократичне суспільство зони АТО

Демократичне суспільство зони АТОДемократичне суспільство зони АТО.

Демократичне суспільство славиться тим, що в ньому дотримуються прав і свободи людей. В Україні намагаються дотримати всі демократичні норми. Захотіли висловити свою думку? Будь ласка, на мітинг. У Києві та й в інших великих і не дуже містах України майже щодня проходять мітинги й демонстрації. Люди вимагають різне. Одні хочуть повернути своїх рідних із зони АТО. Інші поліпшення свого матеріального становища. Треті видачі зарплати і хорошої роботи. На вулицях українських міст можна говорити все, що бажає народ. Так реалізується свобода слова.

Але тільки чи є від цього користь? Адже люди не тільки повинні мати можливість висловитися, але й повинні бути почуті. А якраз цього й не видно. Скільки матері і дружини військових просили повернути своїх близьких додому? Але цього не відбувається. А з шахтарями і зовсім вирішили сильно не церемонитися. Просто почали заарештовувати.

При цьому в ЗМІ більше говорять про підступи російських шпигунів і «агресорів» та ще про можливу допомогу з-за кордону. А про страйкуючих на вулицях міст тільки те, що це «підступи нечистих на руку політичних сил», всі вони шкідники і проплачені люди. А значить слухати їх не варто.

Ось і виходить, що свобода слова є, але тільки толку від неї мала. На вулицях можна виступати скільки завгодно (поки не прибудуть співробітники міліції і не відвезуть у невідомому напрямку), а чи виконуються побажання мітингувальників — ще велике питання.

Влада сидить поруч у своїх кабінетах в центрі Києва. Але є таке враження, що знаходиться вона на недосяжній висоті. Звідти не чутний голос народу. А значить в країні все добре (якщо не вважати «сепаратистів» і «агресорів»). Головне, щоби владі були потрібні журналісти. Саме вони розкажуть країні і всьому світу, як керівництво старанно дбає про народ. А тих, хто виступає не в ритм з офіційною думкою, можна q не слухати (а краще взагалі «закрити»).

Antitrus Спеціально для газети “i”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *