Аутсорсинг як успішний інструмент бізнесу

Наймання окремих осіб або команд для виконання деяких завдань вашого бізнесу — це відмінний спосіб звільнити ваш час і дозволити вам зосередитися на залученні нових клієнтів. Ця стаття допоможе вам зрозуміти деякі питання, на які вам потрібно отримати відповіді. Тому ваш досвід аутсорсингу буде позитивним для вашого бізнесу.

Аутсорсинг

Один з найцінніших уроків, який може отримати будь-який власник бізнесу, полягає в тому, що він не може робити все сам.

Ведення бізнесу може бути важкою роботою, і якщо ви намагаєтеся зробити все, починаючи від маркетингу, доставки продукції і продажів, а також обслуговування клієнтів, ви опинитеся швидко перевантаженими і не в змозі задовольнити попит процвітаючого бізнесу. Тому дуже важливо використовувати ваш час. Один з кращих способів зробити це через аутсорсинг.

Аутсорсинг — це просто практика найму інших осіб або фірм для роботи з частинами вашого бізнесу. Це може бути що завгодно, починаючи від продажу ваших товарів, їх доставки та взаємодії з клієнтами. Хоча практика аутсорсингу може допомогти вам вести надзвичайно ефективний і прибутковий бізнес, є деякі речі, які ви повинні знати в першу чергу, щоб уникнути будь-яких пасток.

Нижче наведено п’ять речей про аутсорсинг, які повинен знати кожен підприємець.

1. Вони пропонують сервісну гарантію?
Це повинно бути в формі якогось простого контракту, в якому аутсорсери погоджуються надавати певну послугу за певну плату. Також має бути зазначено, що станеться, якщо вони не будуть працювати, і оголосіть умови для повернення ваших грошей, якщо вони цього не зроблять.

2. Чи надають вони рекомендації минулих задоволених клієнтів?
Один з кращих способів визначити, чи підійде вам аутсорсингова служба — поговорити з деякими з їх минулих клієнтів. Це може дати вам уявлення про будь-які проблеми, з якими їм доводилося стикатися на власному досвіді. Якщо людина або фірма, з якими ви розмовляєте, відмовляється надати будь-які рекомендації, тримайтеся подалі від них.

3. Працівники, яких ви найняли, працюють по вихідних?
Важливо точно знати, в який час і в які дні будуть працювати наймані вами люди. Якщо у вихідні виникне проблема, чи зможуть наймані вами люди зайнятися цим або вам доведеться почекати до понеділка, щоб поспілкуватися з ними? Залежно від характеру проблеми, це може вартувати великих витрат.

4. Чи охоплює страховий поліс вашого бізнесу роботу, виконувану сторонніми службами?
Навіть якщо ви наймаєте когось іншого для виконання роботи, ви і ваш бізнес несете відповідальність перед вашим клієнтом, якщо щось піде не так. Обов’язково обговоріть цю угоду зі своїм страховим агентом і переконайтеся, що придбаний вами поліс забезпечує покриття в разі виникнення проблеми з боку людей, яким ви вирішили передати свою роботу на аутсорсинг.

Витративши час на те, щоб дотримуватися наведених вище порад, можна обмежити будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися при аутсорсингу, і підвищити шанси використання аутсорсингу в якості успішного інструменту для ведення прибуткового і ефективного бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *