Воїнам АТО покладено виділити землі

Воїнам АТО покладено виділити земліВоїнам АТО покладено виділити землі

Згідно з чинним законодавством України, воїнам АТО покладено виділити землі. На які потреби — це вирішувати самим бійцям. І землі вже почали оформляти. Звичайно, не скрізь і не в таких кількостях, як хотілося б. Але все ж процес рухається.

Натомість чиновники завжди знайдуть виправдання не виконувати закони. Так вже чути скарги на те, що деяким селянам землю не дають. Посилаються на наявність у них земельних паїв. Хоча за законом, це не привід не виділяти необхідні ділянки.

Навіть якщо проблем начебто немає, земля виділяється після першого звернення, але в якомусь віддаленому місці. Туди ні автобуси, ні потяги не ходять — навіть на автомобілі важко дістатися. А про те, як там жити, й говорити не доводиться.

Ось і ходять колишні бійці АТО по інстанціях, випрошують свої сотки. Але ж який був хороший закон. Пан президент обіцяв всім нужденним по клаптику землі. Хоч для заняття фермерством, хоч для будівництва будинку, хоч для садів і городів. Все що хочете, тільки приходьте до військкоматів.

Такі ділянки, виділені для фермерства, могли б добре допомогти економіці країни. По-перше, знизилося б безробіття. Адже фермер буде працювати на своїй землі і сам себе забезпечувати роботою. По-друге, з фермерських полів продукція завжди була дешевше. А це означає, що городянам хоч якась та користь. І по-третє, підвищувався б валовий національний продукт, а значить і економіка перестала б показувати негативні результати, а пішла б вгору.

Звісно, що тільки за рахунок фермерства підняти економічну міць не можна. Але якщо кожен прийнятий закон буде виконуватися належним чином, то потроху можна розвиватися. Фермерство, великі сільгосппідприємства, залізниця та інше. Такими ударними роботами на всіх економічних фронтах можна й країну повернути до зростання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *