«Сельта» – чемпіон чи знову корупція?!

сельта чемпіон чи знову корупціяКорупція у футболі, корупція у футболі… Нагадаємо, особливого розголосу тема корупції у футболі набула у кінці травня 2015 року, коли швейцарська влада заарештувала кілька високих чиновників ФІФА та звинуватила їх у корупції. Арешт відбувся за два дні до виборів нового голови організації. Через цей скандал голова ФІФА Йозеф Блаттер, заявив про свою відставку. А цей крутий чоловік керує головною футбольною асоціацією світу вже два сторіччя, починаючи з 1998 року. Так що самі розумієте. Це вам не простий скандал на хмельницькому ринку.

Про різного роду корупцію журналісти, а особливо українські, вже змучені писати. Тому залишимо цю тему і напишемо про те, як «Сельта» розгромила «Барселону». Тож «Сельта» — чемпіон чи знову корупція?!

Чіпсо-пивного вечора середи команда з Віго «Сельта» червоною карткою вилучила з першого рядка Прімери найкрутіший клуб всіх часів та народів. А потім отримала добротну касу грошей за перемогу над синьо-гранатовими. Мессі, Неймар, Суарес  та інші… А як жахливо грав Піке. Кими були вони цього вечора? Чи це була вже ніч, та вони вже спали? А може вся справа в тому, що грали вони в синьо-жовтих кольорах, а не в улюблених? Ух, якби я знав, що галісійці так гратимуть! Якби я знав, що такий супергол заб’є Ноліто, за якого мадридський «Атлетико» пропонував влітку 10 мільйонів офіційної валюти «єврозони». Натомість, голи Аспаса були не гірші. Якби ж я знав, що так класно гратиме «Сельта» — якби ж я знав. Можна було зірвати куш! А може й тут все вирішила корупція? Може й тут з часом хтось когось звинуватить? Може…

Хоча у «Барселони» були деякі шанси. На початку другого тайму Мессі не використав кілька моментів, зокрема потрапивши в штангу. Не забиваєш ти — забивають тобі. І галісійці вже на другому рядку Ла-Ліги.

До речі, саме «небесних» по праву вважають грозою авторитетів. Більше семи років «Барса» не програвала так розгромно. У травні 2008 року каталонці з таким же рахунком на виїзді поступилися мадридському «Реалу».

Цікавий факт, якщо зайти на сторінку міста Віго в Вікіпедіі, та глянути на карту його розташування, то можна побачити профіль Карла-ХХХІІІ. А що ви там бачите, любі читачі?

Ну що ж, Віго переміг. Якщо кельти так гратимуть в останніх тридцяти трьох матчах Прімери, вся Іспанія кричатиме: «Campeón del Celta! Сельта — чемпіон!»

Тож «Сельта» — чемпіон чи знову корупція?!