Свято Миколая наближається!

Свято Миколая наближається!Свято наближається! Свято Миколая наближається! А це означає, що всі ми поринемо у казку і заглядатимемо під подушку ( і не лише під свою 🙂 в очікуванні таких довгожданих чудесних подарунків. Красуні чекатимуть на білих принців, які навряд помістяться під подушку. Доведеться відчиняти хіба кватирку, а може й ціле вікно і мерзнути цілу ніч. Але заради такого щастя можна й трішки позакалятись та й нарешті дочекатись свого щастя. Головне тільки не перетворитись в тому чеканні принца в снігову королеву. Бо ж навіщо тоді вже принц королеві? 🙂

Ну а українські принци якраз чекатимуть в дарунок королев. Така вже звичка й традиція у наших чоловіків. Навколо ходять стільки принцес. Так ні — їм королеву подавай! Натомість, то справа кожного. І хто, в що вірить, тому й так і буде! Хтось просить миру для України — і він буде! Хтось просить здоров’я — і воно буде! А хтось — принца чи королеву — і вони будуть! Кожному своє. Кожен має право на щастя. Головне — вірити. А ще надіятись і любити!

Святий Микола Чудотворець — християнський святий. Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам’ятають його та шанують як великого святого. За переказами його батьки Феофан і Нонна були багатими та глибоко віруючими християнами, які охрестили сина відразу після його народження, що було рідкістю на той час. Змалку Микола був дуже релігійним і вирішив присвятити своє життя богослужінню.  По смерті батьків сину залишається великий спадок. Він вирішує роздарувати майно потребуючим і здійснює цей задум протягом тривалого часу.

Усе життя св. Миколая — це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Свята Церква прославляє Миколая Чудотворця як мудрого правителя, вгамівника спраглих, швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах. Він рятував потопаючих, визволяв полонених, відводив смертну кару від невинних, зціляв багатьох людей: повернув зір, виправив кульгавість, дав мову німим. Вивів багатьох з убозтва й злиднів, подав їжу голодним, був помічником нужденним і теплим заступником. Він швидко з`являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов`ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас. Повсякчас і донині.

Тому, кожен, хто щиро звернеться у молитві до Миколи Чудотворця обов’язково отримає те, чого прагне. Адже життя без чуда не буває, оскільки життя й є чудо!

Свято наближається!