Пропуск зеленого кольору

Пропуск зеленого кольоруПропуск зеленого кольору.

У країні багато доріг і автомобілів. Проїхати можна в будь-яку точку держави. Навіть якщо на шляху є блок пост. Головне, щоб завжди був пропуск зеленого кольору і з портретом якогось президента США. З таким папірцем можна не тільки від даішників піти безкарно, але й будь-який військовий блок-пост подолати.

Ви думаєте, що це не так? Ви помиляєтесь. У березні цього року в повідомленнях промайнула новина, що в Краматорську правоохоронці закрили підпільний спиртзавод. Він працював на колишньому лікеро-горілчаному підприємстві й випускав до 20 тонн спирту за добу. Ну, закрили й закрили, що такого? Молодці правоохоронці, працюють добре.

Це звичайно так, але ось тут є одна дивна річ. Виявляється, спирт з цього підпільного підприємства провозили в ДНР. Краматорськ підконтрольний Київу, а по дорозі в ДНР розміщені блок-пости. Там цілодобово чергують військові та всі ті ж правоохоронні органи. Як же спирт потрапив в ДНР?

Звідси можна зробити висновок, що, не дивлячись на військові дії й АТО, бізнес завжди буде процвітати. Звичайно, це стосується тільки тіньового його боку. Для «мафіозі» немає різниці, на якій стороні ти воюєш, головне — заробити гроші.

А якщо на шляху виникнуть військові, то завжди є напоготові пропуски зеленого кольору. Такі папери дадуть можливість пройти де завгодно, було б бажання. А бійцям АТО теж потрібні гроші, їх зарплата далека від обіцяної. А ще й вдома чекають сім’ї, яких треба годувати. Так і процвітає «прифронтовий бізнес».

Але раз можна провести туди, так чому не можна й у зворотний бік. І добре, якщо це тільки бізнес на спирті або іншому мирному товарі. А якщо із зони АТО почнуть проникати не тільки мирні товари. Такий імпорт може погано скінчитися.

Звичайно, це справа СБУ. Вони повинні припиняти всі подібні дії. Причому ловити не тільки контрабандистів, але й тих, хто їх пропускає. А може краще платити бійцям АТО гідну зарплату? Тоді, дивись, і СБУ робити буде нічого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *