НСК «Олімпійський» UEFA Динамо

НСК «Олімпійський» UEFA ДинамоНСК «Олімпійський» UEFA Динамо.

Напередодні на НСК «Олімпійський» відбувся грандіозний концерт, присвячений 40-річчю перемоги легендарної команди київського «Динамо» в Кубку володарів Кубків та Суперкубку UEFA, а також тріумфу команди в чемпіонаті Прем’єр-ліги сезону 2014/2015. Вхід на цей захід для вболівальників не був безкоштовний, але потрапити змогли всі охочі. Ціна квитка була 10 гривень. Якщо судити за цінами в магазинах — це смішні гроші.
Та фанатів клубу в Києві та й в усій Україні досить багато. Стадіон зібрався повний, тому кошти були зібрані немалі. За словами президента Динамо Ігоря Суркіса, всю зібрану суму перерахують у дитячі лікарні та клініки. За словами Суркіса, в медустановах часом не вистачає грошей на закупівлю потрібного обладнання, а діти повинні бути здоровими.
Справа це хороша. Багато батьків хворих дітей зраділи таким повідомленням. Особливо, якщо гроші потраплять саме в ті клініки, в яких перебувають на лікуванні їхні малюки.
Тим більше вчинок благородний, якщо врахувати нестачу коштів у країні практично на все. Зарплати скорочують, персонал чекає та ж доля. Пільговиків позбавляють усіх пільг. А багатодітним матерям зовсім туго. Тарифи та ціни злетіли, а згідно з новим законом, і дотації скасували. А якщо ще й лікування буде неможливо через брак обладнання або медикаментів, тоді як жити?
Добре що є такі клуби як «Динамо». Вони і добру гру показують та ще й народу допомагають. Всіма своїми діями радують своїх співгромадян. Шкода тільки що чемпіонати країни проходять не кожен місяць, дивись, і всі лікарні можна було б переобладнати сучасною медичною технікою. Так і уряду напружуватися не треба.