Настання технічного дефолту

www.trysu.infoНастання технічного дефолту.

12 травня прийшло повідомлення від компанії «Укрзалізниця» про настання технічного дефолту. Та, власне, і реальне банкрутство не за горами. Про це вже давно говорять як вітчизняні, так і зарубіжні фахівці. Ще в червні минулого року дано старт реформі залізниці. Там йшлося про реорганізацію та поліпшення фінансових показників та ефективності роботи цієї великої компанії. Але пройшло більше півроку, а якихось суттєвих зрушень поки не видно.

На сьогодні компанія винна близько 40 мільярдів гривень, причому тільки половина з них припадає на внутрішніх кредиторів. Практично всі борги іноземним кредиторам утворилися в 2012-2013 році, а от час виплат настав сьогодні. Але платити поки нічим.

Причин технічного дефолту називають кілька. Це і складна ситуація в країні, і зменшення товарообігу, як усередині країни, так і експорту та імпорту. Також зробила істотний вплив на ситуацію АТО. Це і знищення мостів та залізничного полотна, і непідконтрольність центрів великих ділянок дороги опинилися в ЛНР і ДНР. Але основною причиною, як вважають в управлінні компанії, можна назвати безгосподарність і корупція в колишні роки.

Але ж пройшло вже більше року, як влада в країні змінилася. А проблем стало ще більше. Навіть якщо раніше працювали погано і сильно крали, то за рік можна було поліпшити ситуацію. Але за цей період все тільки погіршилося. Взимку навіть вугілля для пасажирських вагонів не вистачало.

І в цій ситуації кредити МВФ та інших іноземних кредиторів не допоможуть. Адже пускати їх на покриття подібних боргів не можна, такі норми підписаної угоди. Тому викручуватися доведеться самим. А як це зробити, не дуже сильно зрозуміло.

Вже проводяться переговори про реструктуризацію боргів як з внутрішніми кредиторами (а це здебільшого великі українські банки, яким самим би вижити), так і з іноземними. Але ось чи вийде — невідомо. Адже українські банки самі в збитках, а іноземні йдуть на такі заходи не дуже охоче.

У Міністерстві інфраструктури заявили про підтримку «Укрзалізниці». Але чи допоможе. Може так і буде залізниця плентатися позаду всієї економіки держави. І навіть електрички від південнокорейської компанії навряд чи допоможуть.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *